TÜRKİYE KADIN DOĞUM ASİSTANLARI ORGANİZASYONU
TURKISH TRAINEES OF OBSTETRICS AND GYNECOLOGY
(TTOG)
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 

13. TJOD Asistan Okulu | 21-23 Eylül 2018 | Kıbrıs

21-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’da düzenlenecek olan 13. TJOD Asistan Okulu’na belli bir kontenjandaki kadın doğum asistanları TJOD tarafından burslu olarak Asistan Okulu’na gönderilecektir. Burs kapsamında kadın doğum asistanının ulaşım, kayıt, konaklama ve transfer giderleri karşılanacaktır.

 

Başvurular www.tjodasistan.org  web sitesinden yapılacaktır. Burs almaya hak kazanan kadın doğum asistanlarının, 2 kişilik odalarda konaklamaları sağlanacaktır. 

Başvuru Koşulları

  • Daha önce düzenlenen Asistan Okulları’ndan herhangi birine katılmamış olmak
  • Kongre tarihlerinde bağlı bulunulan kliniklerden izin almış olmak
  • 3. ve 4. yıl asistanlarına öncelik hakkı verilecektir.

    13 .TJOD Asistan Okulu için başvuru süremiz dolmuştur.

KATILIM ŞANSINI ARTTIRMAK İÇİN
GENÇ JİNEKOLOGLAR
YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OL!

TJOD Genç Jinekologlar YouTube hesabına abone olan kişiler arasından yapılacak çekilişle 2 kişi 13. TJOD Asistan Okulu’na katılmaya hak kazanacaktır. Katılım şansınızı arttırmak için lütfen abone ol butonuna tıklayıp kanala abone olunuz.

 

NOT: Çekiliş sonuçları da yukarıda belirtilen katılım koşulları kapsamında değerlendirilecektir. Çekiliş sonucunda gerekli katılım koşullarını sağlamayan kişilerin kurada çıkması sonucu, çekiliş tekrar edilecektir. Çekiliş sonuçları www.tjodasistan.org web sitesinde, Genç Jinekologlar facebook ve instagram sosyal medya hesaplarında da duyurulacaktır.