TÜRKİYE KADIN DOĞUM ASİSTANLARI ORGANİZASYONU
TURKISH TRAINEES OF OBSTETRICS AND GYNECOLOGY
(TTOG)
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 

Davet

Değerli Meslektaşlarım

Her dönemde Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanları (Araştırma görevlileri) TJOD olarak gündemimizin ilk sıralarında yer aldı. Bunun en somut örneği de 2013 yılından itibaren başlatılan Asistan Okulu projemizdir.

Her yıl çok geniş katılımla obstetri ve jinekolojinin hemen tüm konularının en güncel şekilde ele alındığı kongremizin yanında bir çok ilde şubelerimizin yoğun çabalarıyla eğitim toplantıları düzenledik. Mesleğimizin ve geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz siz Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanları’nın mümkün olduğunca geniş şekilde kongremize ve toplantılarımıza katılması için çabaladık ve çabalamaya devam edeceğiz.

Bu çabalarımızın bir ürünü olan Asistan Okulu projemiz ile Türkiye’nin çok farklı bölgelerinden siz değerli meslektaşlarımız zengin bilimsel içerik ile hem bilgilerini güncelleme hem de sosyal programlar ile birbirleriyle tanışıp kaynaşma imkanı buldu. Katılımda öncelik verdiğimiz 3. Ve 4. Yıl asistan arkadaşlarımız da bu program sayesinde birer uzman olarak mesleğe atılmadan önce bilgilerini güncelleme imkanı bulacaklar.

Tüm genç meslektaşlarımızı aramızda görmeyi istiyoruz ancak eğitimin kaliteli ve verimli olması adına mümkün olduğunca ülkemizin değişik bölgelerinden belirlenen 50 meslektaşımızı misafir edeceğiz. Başvurular TJOD tarafından değerlendirilip, asistan okuluna davet edilen asistanlarımızın, hiçbir ücret ödemeden katılımları sağlanacak.

Tüm genç meslektaşlarımı Asistan Okulu projemize ve devamında derneğimizde aktif rol almaya davet ediyorum.

Prof. Dr. Ateş KARATEKE
TJOD Başkanı